Gerçek Saç Nasıl Anlaşılır?

Genellikle online alışverişlerde sıkça karşılaştığımız sorunların başında saçlar %100 gerçek insan saçımı yoksa hayvan saçı veya sentetik karışımlı saç mı diye sorulur.

Piyasada bu tür karışımlı saçlar da satılmaktadır. Ama doğru ve güvenilir firmalardan alışveriş yapılırsa bu tür sorularla karşılaşılmaz.

Biz güvenilir firma bir olarak siz müşterilerimizin bu tür şüphelerini / endişelerini ortadan kaldırmak için açma boyama ve maşa işlemleri yapılmış ürünlerimizi de sitemize ekledik.

Açma boya yapılabilen saçlarda asla sentetik karışımı olamaz örneğin doğal saça açma işlemi yapacak olursanız; içinde sentetik karışımı olan saçlar siyah olarak kalacaktır.

Açık renkli saça boya yaparsanız, içindeki sentetik saçlar boya tutmayacağı için açık renkte görünücektir Başka şekillerde saçların gerçek olup olmadığı kolaylıkla anlaşılabilir. Saçtan bir tutam alınır ve yakılır, gerçek saçta saç kokusu olur ama sentetik saçta saç kokusu olmaz. Ayrıca yanan sentetik saç eridiğinde yapışır.

Maşa işlemi yaparsanız sentetik saçlar maşaya yapışacaktır ve dalga almayacaktır.

Firmamız kesinlikle karışımlı saçlar kullanmaz. Eğer saçlar sentetik karışımlı olsaydı resimlerde görülen açma boyama ve maşa ile yapılan dalgalı saçlar asla yapılamazdı.

Biz güvenilir firma olarak %100 gerçek insan saçı kullanmaktayız Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz.

Mutlu ve Güzel Günlerde Kullanın... Hayırlı Alışverişler